Прогулянка зоопарком міста Рівне від Олександра 14.05.08 , 5867 переглядів До вашої уваги ролик від Олександра про будні мешканців Рівненського зоопарку. За словами автора, знято у травні 2008 року. Поширити Інші статті: 23.06.09 "OT VINTA" на Чайці 16.01.09 Несподівано конкурс став міжнародним :) 31.12.08 Визначено переможців другого конкурсу "Народного відео" 24.12.08 Нове відео від рівненських парашутистів 08.12.08 Про нелегкі будні рівненських парашутистів 08.12.08 Нічне Рівне. Таким ви його ще не бачили. Патруль 23.06.26 На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку на ланцюгу 23.06.26 Знайшов у прикордонній зоні та приніс додому: на Рівненщині чоловік зберігав 600 патронів 23.06.26 На Рівненщині патрульні виявили трьох водіїв електротранспорту з ознаками сп’яніння