Рівненський льонокомбінат набирає виробничих темпів. І усе завдяки новому обладнанню. Нині тут встановляють шість круглов’язальних машин. Завдяки їм продуктивність виробництва значно зросте, і замість 4,5 тонни тканини будуть виготовляти 6. Мали можливість оцінити новинки і наші журналісти.

На рівненському льонокомбінаті нині монтують нове обладнання. На встановлення однієї круглов’язальної машини наладчику Віталію Ліпському потрібно декілька днів.

Працювати на такому обладнанні одне задоволення, запевняє оператор круглов’язальних машин Олександр Петрук. За зміну він виготовляє майже 120 кілограмів тканини .

Лише перший день працює за в’язальною машиною Наталія Швидун. Втім, виробничий процес вже знає досконало. Каже, нічого складного.

Загалом за добу у в’язальному цеху виготовляють 4,5 тонни тканини. Тут усе обладнання вже практично нове, із старих машин працює лише шість. Нині хочуть замінити і їх.

Завдяки новому обладнанню зросте і продуктивність виробництва. У перспективі, за добу виготовлятимуть на півтори тонни тканини більше. А це вже фарбувальний цех. Тут щодня завдяки найсучаснішому обладнанню у різноманітні кольори забарвлюють близько п’яти тонн тканини. Лише шість годин і біле полотно набуває рожевого відтінку, вісім вистачає аби пофарбувати його у більш насичений колір та десять аби у чорний. Загалом нині у цеху працює п’ять фарбувальних машин.