Олександр Носков - колишній працівник "Рівне нського радіотехнічного заводу". 23 роки тут трудився інженером-конструктором. Нині чоловік стурбований долею радіозаводу. Каже, дороговартісне обладнання демонтували та розпродали, а із сотні працівників залишились одиниці, бо тих звільнили.
Відтак, колись підприємство оборонного комплексу СРСР, а в часи незалежності - відомий в Україні завод з виробництва промислово-технічної продукції просто гине на очах. Олександр Носков стверджує, довів підприємство до цього власник контрольного пакету акцій "Радіозаводу" Юрій Бойко, які він купив у 2007 році.
Нині Господарський суд Рівного почав слухання справи щодо визнання "Рівне нського радіотехнічного заводу" банкрутом. Та цікаво те, що власник контрольного пакету акцій радіозаводу та засновник "Інтерекопласту", який і подав позов, одна людина - Юрій Бойко. Він прокоментувати ситуацію навідріз відмовився. У регіональному відділенні Фонду держмайна розповіли, при купівлі-продажі акцій 5 років тому були поставлені умови - розвивати Радіозавод. Мовляв, для цього тоді все було: площа, обладнання, сотні працівників. Тож виникає питання: чи бува це банкрутство не штучне? Бо ж якщо умови договору не виконуються, контрольний пакет акцій власник мав би повернути державі назад.
Чи є банкрутство штучним, кажуть юристи, можна визначити за ознаками.
Чи це напряму стосується Рівне нського радіозаводу - мають перевіряти профільні служби. Чи перевіряли - невідомо, цієї інформації у Головному управлінні Міндоходів в області не надали. Повідомити пообіцяли після офіційного запиту. Його надіслали - відповіді чекаємо за 5 днів.