Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині учні недільних шкіл ганяли у м'яча за Кубок єпархії української православної церкви

На Рівненщині учні недільних шкіл ганяли у м'яча за Кубок єпархії української православної церкви

Такі змагання з міні-футболу в Україні відбулися вперше. Їх ініціатор - настоятель Свято-Покровського храму села Велика Омеляна священик Іван Дячук. Два роки тому чоловік зібрав команду юнаків, яких сам нині і тренує. На турнір вже зібрав шість футбольних команд.

Розвивати дітей не лише духовно, а й фізично взявся настоятель Свято-Покровського храму села Велика Омеляна священик Іван Дячук. Вже два роки його учні не лише вчать закон Божий, а й активно займаються спортом. Для цього обрав чи не найулюбленішу гру юнаків - футбол. Подібний турнір проводиться вперше в Україні. Участь у ньому взяли учні недільних шкіл віком від 8 до 15 років.

Чотирнадцятирічний Микола Дзюбук грає у міні-футбол вже 4 роки, однак у такому турнірі бере участь вперше.

На Рівненщині фізкультурно-оздоровчою роботою охоплений кожен четвертий учень області. І лише 13 відсотків дітей займаються в дитячо-юнацьких спортивних школах. Тому роботу із залучення підростаючого покоління до активного способу життя, до занять спортом нині необхідно посилювати, - говорять обласні чиновники.

Такі турніри дозволяють не лише забрати дітей, які нині на канікулах, з вулиці, а й виростити покоління професійних футболістів.

Однак існують і проблеми. Немає достатньо футбольних полів, тренерів, м'ячів. Обласна влада обіцяє поступово долати перепони у розвитку спорту. Як доказ, на відкритті турніру кожна команда отримала футбольні м'ячі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: