Юні спортсмени-плавці з Рівного стали відкриттям на юнацькому чемпіонаті України. У перші дні червня вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2 із плавання посіли друге місце. На чемпіонаті у місті Курахове Донецької області змагалися команди українських спортивних шкіл і клубів, а також команда Білорусі. Юні рівняни і надалі продовжують тренування попри канікули.

Літо для юних спортсменів - пора змагань, перемог, та тренувань. У цей період діти вільні від навчання, тому повноцінно віддаються роботі у басейні. Тренер команди радіє, що школа ще працює, в басейні є вода, і діти можуть повноцінно тренуватися.

Діти тренуються двічі на день - зранку та ввечері. Катерина Маліновська стала відкриттям цьогорічних змагань. Вона посіла третє місце на дистанції 400 метрів вільним стилем в юнацькому чемпіонаті. Тепер дівчинка має серйозні мрії та наміри.

Та розслаблятись ніколи, наголошує тренер команди. Адже попереду ще кілька змагань, там також планують отримати медалі.

Нині у ДЮСШ №2 тренується півтисячі дітей. Окремі з них вже мріють про олімпійські ігри 2020 року.