Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Черговий ціновий сюрприз для рівнян

Черговий ціновий сюрприз для рівнян

Черговий ціновий сюрприз для рівнян. Проїзд у рівненських маршрутках дорожчає. Вперше за останні два роки. Слідом за іншими українськими містами ціни на свої послуги вирішили підняти і місцеві перевізники. Скільки тепер доведеться віддати за подорож містом.

Ось цю звичну наклейку - проїзд гривня вже незабаром може змінити проїзд - гривня пятдесят, а у вечірній час - дві гривні. Автоперевізники пояснюють, тягнути далі нікуди. Теперішня вартість проїзду при такому дорогому пальному - лише збитки для водіїв.

Перевізники вже написали відповідне звернення до місцевих чиновників. Тепер чекають на засідання міськвиконкому. Саме його члени вирішать, якою буде вартість проїзду у маршрутках. Тим часом такі пропозиції перевізників рівняни здебільшого зустріли негативно.

Однак перевізники наполягають на своєму. І попереджають, якщо чиновники на подорожчання не погодяться, водії розпочнуть безстрокову акцію протесту. Тим часом поки Рівне - поки залишається єдиним обласним центром, де ціна на проїзд не зростала вже впродовж двох років.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: