Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
11-те стаціонарне відділення у терцентрі відкрили у Радивилові

11-те стаціонарне відділення у терцентрі відкрили у Радивилові

Немічних, за якими нікому доглянути, запрошують до територіального центру. У Радивилівському відкрили стаціонарне відділення поки на 12 ліжок, а по закінченню ремонту, буде ще 18. Підопічні на чотирьохразовому харчуванні, забезпечені медикаментами й одягом. Потреби, запевняють у закладі, ні в увазі, ні у будь чому іншому, не матимуть.

Ганна Давидівна покинула будинок у Гранівці й перебралася до Радивилівського територіального центру. Тут має лише ліжко й тумбочку. Але за покинутою власністю не побивається.

Тут у стаціонарному відділенні няням доглядати вихованців допомагає Ніна Бормова.

Нині у стаціонарному відділенні шестеро підопічних. Чотири бабусі й два дідуся. Вони починають знайомитися. Тільки тиждень, як перебралися сюди доживати.

Це одинадцяте стаціонарне відділення, яке запрацювало на Рівненщині при терцентрі. Відкрили поки першу чергу, на 12 ліжок. У перспективі у відділенні буде 30 ліжкомісць. Утримання одного підопічного обходиться у 2 тисячі 800 гривень у місяць. Це чотирьохразове харчування, забезпечення одягом та медикаментами. Якщо підопічний самотня людина, то 75% пенсії перераховується на рахунок територіального центру й покриває передбачені витрати. На облаштування цього стаціонарного відділення витратили 425 тисяч гривень із районного бюджету. Непокоїтися за безпеку, запевняють чиновники, неварто.

Якщо буде потреба, кажуть у закладі, то поселятимуть і тих, хто має рідних. Але оплачувати перебування у такому випадку, буде родина підопічного.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: