Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Урочище Сосонки може ввійти в історію України кількістю жертв геноциду фашистів

Урочище Сосонки може ввійти в історію України кількістю жертв геноциду фашистів

Другий Бабин Яр неподалік Рівного. На околиці міста німецькі окупанти розстріляли тисячі рівнян-євреїв. Рівненські школярі взялися вивчати невідомі факти трагедії. Що нового накопали — далі в сюжеті.

Людей старшого віку розстрілювали, а дітей кидали в яму живцем. Так німці економили на кулях, переконують дослідники страти євреїв в урочищі Сосонки. Аби привернути увагу громадськості, вони навіть спеціальний проект видумали під назвою "Краплини людської доброти".

На початку травня шкільні активісти влаштують мітинг на знак поваги до померлих у Сосонках. У 41-му тут стратили 17 з половиною тисяч євреїв. Нині про той жахливий день нагадують надгробні плити, на кожній написані імена загиблих.

Школярі постійно прибирають територію урочища, зараз тут чистіше, ніж у парках відпочинку Рівного. Утім, євреї занепокоєні – "чорні" археологи у пошуках золота ведуть тут розкопки.

Білих плям в історії Сосонок ще чимало - переконують школярі, тому й далі будуть досліджувати архівні документи. Можливо, іще натраплять на цікаві факти.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: