Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У суботу майже чотири сотні чиновників збиратимуть сміття

У суботу майже чотири сотні чиновників збиратимуть сміття

Доки одні прибирають, інші смітять. Зусилля учнів 5-ї рівненської школи за тиждень пішли нанівець. Не встигли діти прибрати довколишню територію, як там уже знову брудно і насмічено - вочевидь, дехто з рівнян не надто переймається виглядом власного міста. Ігор Шумик продовжить.

Колишнє кладовище вже кілька років є місцем відпочинку серед рівненської молоді. Особливо у вихідні, переконують місцеві мешканці, тут яблуку ніде впасти. Повсюду - підлітки зі спиртним.

А після себе ніхто не прибирає. Поблизу - школа, її учні тиждень тому збирали непотріб, нині - те саме. Що робити - не знає і директор школи. Переконує: школярі щотижня прибирають. Каже, необхідно взагалі заборонити розпивати тут спиртне, а тоді і сміття поменшає.

Міська влада також обурена: то новенькі контейнери палять, то в Устю непотріб викидають. Тому закликають людей взятися за віники. Втім, у деяких організаціях працівники вже влаштовують суботники.

Чисто там, де не смітять, але такого місця у Рівному немає. І все ж хоча б однин раз у рік можна привести до ладу місце, де живеш.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: