Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські діти збирають гроші на притулок для собак, продаючи власний живопис

Рівненські діти збирають гроші на притулок для собак, продаючи власний живопис

Не словом, а ділом - принцип на практиці втілюють рівненські діти. Вони збирають гроші на притулок для собак, продаючи власний живопис. А ще юні активісти відвідали притулок, який уже нині є в місті. Нагодували песиків і погралися з ними. Потоваришувати з чотирилапим другом людини спробувала й Ірина Ничипорук.

Поки дорослі обговорюють проблеми бездомних тварин на громадських слуханнях, діти справою допомагають. Активісти Громадського активу волонтерів "ГАВ" організували благодійний аукціон. Продавали картини у стилі "енімал" та значки із символічним написом "Я люблю тварин". Усі гроші на благодійну мету — будівництво справжнього притулку для тварин.

200 кілограмів корму, протипаразитарні шампуні та ошийники, а ще - вітаміни та медикаменти. І сім нових будок виготовлених руками школярів передали активісти "ГАВ" так званому притулку для собак. А ще діти власноруч прибрали територію притулку.

На добро добром відповідали й мешканці притулку. Всі 84 собаки за кілька хвилин спілкування подружилися з дітьми. Навіть впустили підлітків у свої будки.

На ура чи то гав сприйняли таку акцію і собаки, задоволена й господиня. Чотирилапі втішені увагою дітей проводжали їх сумними поглядами, а підлітки хоч і вперше провідали собак. Втім, вони і цьому зраділи, навіть цілували на прощання.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: