Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненських підприємців учать вести бізнес в умовах кризи

Рівненських підприємців учать вести бізнес в умовах кризи

Як не тільки втриматися на плаву, а ще й добре заробити в умовах кризи, розповідав бізнес-тренер Михайло Вейсберг. Заступник міського голови Рівного Андрій Філін сподівається, що після таких навчань місцевий бізнес пожвавиться. Секрети заробляння грошей від столичного есперта слухала Тетяна Коваль.

Михайло Вейсберг у Рівне приїхав на запрошення Видавничого дому "ОГО". Тренер - засновник ділового щотижневика "Галицькі контракти", у бізнесі він - 20 років. Програма візиту насичена: спершу семінар для працівників Видавничого дому, далі - для бізнесменів.

Михайло Вейсберг радив місцевим підприємцям подумати про своїх клієнтів. А ще - помінятися з ними місцями. Тоді стає зрозуміліше, чого хочуть покупці. Підказував пам'ятати і про конкурентів - у них також можна повчитися.

Бізнес-тренер уже співпрацює з деякими місцевими структурами. Консультує їх зі стратегічного планування. Радить не пристосовуватися чи адаптуватися у важкі часи, а навпаки - брати ініціативу у свої руки.

Розраховує на дієвість семінару й місцева влада. Нині, як ніколи, посадовці зацікавлені у нових ідеях та проектах. Сподіваються на пожвавлення бізнесу й надходження до бюджету.

Не опускати руки, а шукати нові можливості й розвиватися - вчив Михайло Вейсберг. Песимісти - економлять, оптимісти - заробляють.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: