Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
2-й енергоблок Хмельницької АЕС - на плановому ремонті

2-й енергоблок Хмельницької АЕС - на плановому ремонті

Робота роботою, але й механізми іноді потребують відпочинку. Для того, щоб 2-й енергоблок Хмельницької АЕС працював як годинник, нині фахівці станції проводять його плановий ремонт. Як оновлюють енергетичний механізм - бачила Олена Толочик.

Відпочинок потрібний не лише людям, а й енергоблокам атомних станцій. Для того, щоб ІІ енергоблок ХАЕС працював як годинник, зараз проводять його плановий середній ремонт. Він розпочався 16 березня і триватиме 52 доби. Фахівці станції завершили відвантаження відпрацьованого ядерногопалива.

Спеціалісти виявили певну кількість дефектів меанізмів. Готуються технологічні процеси на їх усунення. Згідно з графіком, ведуться всі заплановані роботи і у машинному відділенні другого енергоблока. На турбіні ремонт проводиться власними силами. Спеціалістами станції зроблено вивід ротора, ведеться ремонт статора турбіни.

На ремонті другого енергоблока ХАЕС, окрім свого персоналу, задіяні й інші працівники. Усі роботи ведуться згідно з кошторисом і забезпечені фінансуванням. Інформація про хід середнього планового ремонту на енергоблоці щоранку передається в НАЕК "Енергоатом".

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: