Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
ВАТ

ВАТ "Рівнеазот" працює і далі

ВАТ "Рівнеазот" працює і далі. Про можливу зупинку хімічного гіганта Рівненщини його керівництво попередило напередодні. Причина - чергові погрози Укртрансгазу понизити тиск блакитного палива для Рівнеазоту уже 22 квітня пообіді. Якщо до того часу підприємство не погодиться переукласти угоду про постачання газу з державною компанією Газ України.

Вимоги змінити постачальника газу перед Рівнеазотом вже ставили наприкінці березня. Тоді газовики також погрожували у разі відмови прикрутити кран. Тепер до попередніх умов додалася іще одна.

На Рівнеазоті, як і два тижні тому непохитні. Змінювати газового постачалньика не збираються. ВІдповідні годи з Укргазенерго підприємство уклало до кінця року. Якщо на них тиснутимуть - виробництво зупинять. Цілий вівторок керівництво заводу чекало повідомлення від Укртрансгазу. На 15 годину - жодних новин.

Тим часом квількасотень азотівців сьогодні пікетували Антимонопольний комітет та Нафтогаз України. Першим - передали свою заяву. Газовики ж за словами гендиректора, до його працівників не вийшли. У той час як на Рівнеазоті давно згодні до перемовин.

Такій тактиці газовиків на Рівнеазоті не дивуються. Кажуть, в очікванні новин від Укртрансгазу підприємство може пробути щонайменше до п'ятниці. А напередодні вихідних, як і минулого разу, тиск блакитного палива їм можуть знову понизити.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: