Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Понад 14 тисяч вступників Рівненщини 22 квітня проходять перше зовнішнє незалежне оцінювання

Понад 14 тисяч вступників Рівненщини 22 квітня проходять перше зовнішнє незалежне оцінювання

Година ікс для усіх цьогорічних випускників настане вже завтра - 22 квітня по всій країні оцінюватимуть, чого вони навчилися за одинадцять років у школі. Усе відбудеться чесно, прозоро і незалежно - обіцяють обласні чиновники. Як і налоежить для зовнішнього незалежного тестування. Крім якості обіцяють і безпеку школярів - Про останнє потурбуються медики та правоохоронці.

22 квітня - день народження вождя світового пролетаріату. Але більшість нинішніх випускників про це навіть не здогадується. Для них ця дата видатна іншим - понад 14 тисяч вступників Рівненщини цього дня пройдуть перше зовнішнє незалежне оцінювання. Обласні чиновники серйозність моменту розуміють. І запевняють, вони до тестів готові.

На єдиному пункті реєстрації в Рівному запрошення отримують випускники минулих років. Сьогодні тут останній робочий день. Хто не встигне, того до тестів не допустять.

Останнього дня потенційних студентів у пункті реєстрації не меншає. Дехто з них про те, що треба отримати запрошення, дізнався тільки напередодні.

Майбутні вступники запевняють: тестів не бояться і за право стати студентом готові боротися.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: