15 мініфутбольних команд протягом майже двох місяців доводили свою майстерність вболівальникам і суворим суддям.

У нелегкій боротьбі чемпіонський титул здобув колектив «Рівне газу», який на три пункти випередив найближчих переслідувачів – команду "Забороль", яка і приміряла срібні нагороди. І вперше за весь час існування турніру на п'єдестал переможців піднялися журналісти "ОГО". У них бронза. Цей турнір для Рівного став традиційним і цьогоріч проходив втринадцяте. Нинішній чемпіонат був приурочений і до 20-річчя Видавничого дому «ОГО». Упродовж восьми тижнів виснажливих і запеклих змагань команди викладались на 100% аби завоювати престижний трофей. Організатори ходом і результатами турніру задоволені і в майбутньому готові дарувати рівнянам подібні спортивні свята.