Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному зібрались науковці з України та Польщі

У Рівному зібрались науковці з України та Польщі

У стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука, вчені досліджували проблеми навчання історії України у Двадцятому столітті. Як запевнили науковці, подібні конференції сприяють зміцненню добросусідських стосунків між Польщею та Україною.

Науково-методичні проблеми навчання історії України ХХ сторіччя: між поляками та українцями - основна тема конференції. Спільно її досліджували науковці з двох країн у стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука. Ректор ВИШу запевняє, такі конференції допоможуть належно підготувати студентів до входження в Європейський простір.

Відвідав крнференцію і Виконуючий обов’язки Генерального Консула Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савицький. Каже, зараз основна проблема двох народів у тому, що вони мало спілкуються між собою.

Подібні конференції, запевнили її учасники, сприяють не лише зміцненню стосунків між Польщею та Україною, а й дозволяють поділитися конкретними поглядами щодо вирішення принципових питань майбутнього Європи.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: