Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Обласний водоканал — під загрозою відключення від електроенергії

Обласний водоканал — під загрозою відключення від електроенергії

Борг комунальників уже сягає понад мільйон гривень. Чи залишиться місто з водою і на яких умовах - дізнавався Володимир Миколайчук.

Нині загальний борг "Рівнеоблводоканалу” за електроенергію становить 1 мільйон 130 тисяч гривень. У "Рівнеенерго” кажуть, що проблеми з оплатою розпочалися з початку нового року.

Заборгованість водопостачальники пояснюють касовим розривом. Нинішній виконувач обов’язків директора Вадим Сторожук каже, що рахунки споживачам підприємство виставляє 10 числа, а оплатити їх необхідно до 20.

Борг перед "Рівнеенерго” водопостачальники обіцяють погасити якнайшвидше. Адже не хочуть допустити, щоб місто залишилося без води. Натомість керівництво обласної ради чекає на результати аудиту "Рівнеоблводоканалу”. Деякі дані голова облради Олександр Данильчук розсекретив на засіданні бюджетної комісії.

Остаточні результати аудиту фінансового стану "Рівнеоблводоканалу” в обласній раді чекають у четвер. Не виключено, що висновки експертів обласні депутати розглянуть на сесії, яка відбудеться у п’ятницю, 27 березня.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: