Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Контракт з агенствами у Києві та за кордоном — цим заманює на кастинг рівненських дівчат всесвітньовідоме модельне агенство

Контракт з агенствами у Києві та за кордоном — цим заманює на кастинг рівненських дівчат всесвітньовідоме модельне агенство "Джой"

28 березня тиждень у Тернополі відбудеться кастинг красунь з усього Західного регіону.

Найкращим обіцяють безкоштовну зйомку професійного портфоліо, можливість вийти на відомі подіуми та "засвітитися" на обкладинках журналів. На заході України оголошено відбірковий кастинг дівчат, які можуть зробити кар’єру моделі за кордоном за допомогою модельного агентства Joy Star System, засновником якого є найуспішніший модельний менеджер у світі Джон Касабланка. Він зробив зірками світових подіумів практично усіх моделей 90-х — Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд, Клаудію Шиффер та ін. А представництва його компанії знаходяться в Парижі, Мілані, Женеві, Сан Пауло, Варшаві та Києві. Організатори західноукраїнського кастингу — модельне агентство Joy Star System Kiev і тернопільське модельне агентство Kristine Model Management — запрошують для участі у кастингу дівчат із Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців і Хмельницького. — До участі в кастингу, який відбудеться в Тернополі в готельно-розважальному комплексі “Алігатор”, 28 та 29 березня ми чекаємо дівчат віком від 14 до 21 року, — каже директор Joy Star System Kiev Володимир Юдашкін (на фото). — Їх зріст має бути 172–182 сантиметри, вони повинні мати із собою купальники і не використовувати багато косметики. Організатори конкурсу кажуть, що якщо знайдуть перспективних дівчат, які дійсно зможуть працювати на високому рівні — не пожаліють грошей, знімуть для них професійні портфоліо, організують майстер-класи із моделями, які вже працювали за кордоном. Обіцяють всіляко допомагати дівчатам у подальшій кар’єрі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: