Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Цікаві факти з життя Володимира Миколайчука

Цікаві факти з життя Володимира Миколайчука

Вік живи — вік учись. Перший фільм Арнольда Шварценеггера "Геркулес із Нью-Йорка" критики розбили в пух і прах. Культурист розмовляв зі страшним акцентом, тому його озвучив професійний актор. Після виходу стрічки він запитав свою подругу-модель про враження. Дівчина відповіла приблизно так: "Ти ж спортсмен, а не актор". "Але цьому можна навчитися", — впевнено відказав Термінатор. Володимир живе за цим принципом.

"Щоб стати професіоналом у будь-якій сфері, треба постійно тренуватися, — каже він. — Тривалий повтор дії чи руху робить його автоматичним, а з часом він шліфується до рівня шедевру".

Активно шліфувати мистецтво думки та слова Володимир Миколайчук розпочав у Службі інформації "Радіо Трек". Тоді вчився на третьому курсі факультету масової комунікації та інформаційних технологій Міжнародного економіко-гуманітарного університету. Робота у практичній журналістиці не завадила Володимиру закінчити навчання за спеціальністю "журналіст" з відзнакою.

Тривалий час Миколайчук працював у "Рівненській газеті", газеті "Літопис Заходу". Нині поєднує роботу в діловому тижневику "ОГО" та телеканалі "Рівне 1". В ефір вперше вийшов у січні 2009 року як ведучий програми "Новини Рівного". Також знімає для телеканалу сюжети. Розуміє, що перший млинець зажди видається глевким, але спокійний, бо знає — успіх приходить до наполегливих і послідовних людей.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: