В Усті знову гине риба 12.07.12 , 2480 переглядів Вже вкотре за останні кілька місяців на поверхні річки поблизу залізничного вокзалу риба плаває черевом догори. Знову береги Усті вкриті дохлою рибою. А сморід від неї "чути" за кілька десятків метрів. Поширити Інші статті: 22.06.26 Замість залу — човни: як поранені бійці підкорювали дракари на ветеранських змаганнях у Рівному (ВІДЕО) 22.06.26 Рівне втратило ще двох захисників: центр міста прощався із Максимом Бонем та Михайлом Штейном (ВІДЕО) 22.06.26 У Рівному через дорожні роботи можливе ускладнення руху на кількох вулицях 22.06.26 Вбрання заміжніх жінок Полісся та ляльки без обличчя: що можна було побачити на Купальському ярмарку в Рівному 22.06.26 Ревіталізація парку «Єврейка»: у Рівному нагородили призерів архітектурного конкурсу 21.06.26 Як зареєструватись в Е-Запис на пріоритетний виклик в сервісному центрі МВС у Рівному Патруль 22.06.26 Вночі йшла узбіччям траси: На Рівненщині патрульні допомогли 17-річній мамі з немовлям 22.06.26 На Рівненщині викрили незаконну вирубку сосен у заказнику: збитки перевищили 2,5 мільйона гривень 22.06.26 На Рівненщині судитимуть жінку, яка смертельно поранила ножем знайомого під час застілля