Цієї неділі в Рівненському облмуздрамтеатрі зіграють останню виставу сезону 2011-2012. Завершать театральний сезон "Сватанням на Гончарівці". Це третя постановка комедії Григорія Квітки-Основ’яненка у театрі. Вистава дуже популярна. Із часу премєри, початок березня, її зіграли 30 разів. На закриття театрального сезону уже розкупили усі квитки. Та тих хто не встиг, колектив просить не засмучаватися, а чекати зустрічі уже восени.

Вони усі зібралися у відпустку. Двері до театру замкнуть до наступного сезону. Востаннє на сцену актори вийдуть цієї неділі зіграють "Сватання на Гончарівці". Комедія стала касовою. Прем'єра відбулася у березні цьогоріч, а її зіграли уже 30 разів. Полюбили виставу і рівняни, і у районах.

Загалом 360 вистав за сезон 2011-2012 зіграли актори облмуздрамтеатру. Так багато каже, директор, бо чимало подорожували областю.

Актори стомилися, але чи хочуть у відпустку, однозначно сказати не можуть.

Її заслужений артист України, каже, проведе удома. Допомагатиме сину із пошуками роботи. А ще перечитає усі свої ролі. Бо вже у наступному театральному сезоні їх стане більше. На 2012-2013 запланували п'ять прем'єр. Найперше після відпусток працюватимуть над гоголівським "Ревізором". Поставить його знаковий в Україні режисер Олександр Дзекун. Перед новим роком запросять на "Солом'яного бичка" від Станіслава Лозовського. З початком наступного року для рівненських глядачів попрацює Ігор БОрис — поставить "Тіні забутих предків". Буде прем'єра і від Володимира Петріва. На малій сцені він покаже п'єсу Альфреда Угру "Шофер для Дейзі", якщо знайде перекладача з англійської, словацької чи польської.

Та в театрі не засмучуються, сподіваються що на допомогу їм таки прийдуть і вистава оживе на рівненській сцені. Бо насправді нічого легко не буває. Навіть під час вистав, трапляються халепи. У Віктора Янчука в "Каліці" спалахнув плащ.

Вони із театром попрощаються до 15 серпня. А вже у жовтні запросять глядачів на прем'єру.