Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненських перевізників незаконно перевіряють

Рівненських перевізників незаконно перевіряють

На дії інспекторів управління захисту справ споживачів скаржиться Громадська організація "Спілка водіїв". Хто правий, а хто ні — намагалася розібратися Анна Яцук.

З початку року територіальне управління захисту прав споживачів здійснює перевірки маршрутних таксі. Голова правління "Спілки водіїв" Сергій Овчинніков запевняє: роблять вони це незаконно. Адже спочатку управління мало б затвердити плани проведення перевірок і розмістити їх на офіційному сайті Державного комітету України. Але цього зроблено не було.

Також Спілку водіїв обурює те, що перевірки маршрутних таксі проводяться дуже часто і без присутності перевізників. Кажуть, що займатися подібною роботою має Головавтотрансінспекція. Представники останньої таки думки поділяють.

У територіальному управлінні у справах захисту прав споживачів всі закиди у свій бік відкидають. Кажуть, перевірка є плановою і проходить відповідно до завдання Держспоживстандарту України. Переконують: у минулому році аналогічних перевірок не проводилось, а цьогоріч про неї повідомлені всі перевізники.

Управління у справах захисту прав споживачів проводитиме перевірки до кінця першого кварталу цього року. Спілка ж водіїв з цим не згодна. Її представники вже направили припис до прокуратури, аби та проконтролювала законність дій перевіряючого органу.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: