Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині біодизель роблять з риб'ячого жиру?

На Рівненщині біодизель роблять з риб'ячого жиру?

Пальне з риб'ячого жиру. Сьогодні заступник міністра аграрної політики Олександр Шевченко відкрив у Здолбунівському районі міні-цех з виробництва біодизелю. З чого ще можна отримати екологічно чисте пальне — знає Олексій Кривошеєв.

Заступник міністра агропромислової політики відвідав Рівненщину. У Здолбунівському районі він взяв участь у відкритті міні-цеху з виробництва біодизелю в фермерському господарстві села Копитків. Створений він був за сприяння Північної екологічної фінансової корпорації. Але чиновники переконані, держава також має розвивати альтернативні джерела палива.

На очах у міністра, голови облдержадміністрації та керівників районів на установці було вироблено перші літри біодизелю, якими тут же заправили трактор. Собівартість біопалива набагато менша за звичайне дизпальне, що в свою чергу зменшить затрати сільгоспвиробників. Рівненщина, як аграрна область, має великий потенціал розвитку альтернативних джерел енергії.

Сьогодні установка з виробництва біодизелю дасть змогу господарству економити значні кошти, але зупинятись на цьому аграрії не збираються. У планах - продовжити впровадження новітніх технологій з виробництва біогазу.

Гостям показали доїльні зали, який планують незабаром добудувати й нині діючий. І розповіли, що сподіваються вже незабаром, окрім молока, мати ще й газ для своїх потреб.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: