Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному через несплату від електропостачання відключають під'їзди

У Рівному через несплату від електропостачання відключають під'їзди

Приказка про непроханих гостей комунальників не лякає. Так само, як і темні під'їзди. Вони ходять від дверей до дверей і просять боржників сплатити за квартиру. Кажуть, буде оплата - буде й світло на сходах. Мешканці заперечують: мовляв, платити ні за що. Одне слово - історія темна, каже Ірина Ничипорук.

У під’їздах Рівного темно. Щоправда, не у всіх. Через борги мешканців перед ЖКП "Рівнеенерго” відключило елекропостачання у тих будинках, які винні найбільше.

У будинок номер 32 на вулиці Соломії Крушельницької без ввімкнутого ліхтарика краще не заходити. Темрява тут уже більше тижня. Комунальники переконані: мешканці самі винні, адже платять невчасно. Така практика вже дала результати: після відключення в одному з будинків борг погасили, а у під’їзді знову стало світло.

Мешканці кажуть: про відключення їх ніхто не попередив, причину довелося з’ясовувати самостійно. А борги здебільшого там, де живуть квартиранти.

Гостей у квартирах-боржниках не чекали, тому у деяких не відчинили двері. Інші розраховувались на місці. Хоча більшість налаштована рішуче: поки у під’їзді темно, платити комунальникам немає за що.

Тим часом мешканці переконані: криміногенна ситуація у місті й так напружена, тому такий спосіб вирішення проблеми — варварський.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: