Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські медики  виходжують новонароджену трійню дівчаток

Рівненські медики виходжують новонароджену трійню дівчаток

У Рівному знову народилася трійня. Лікарі перинатального центру вже кілька місяців спостерігали за рівнянкою, яка виношувала немовлят. Відтак у пологовому вона стала майже рідною. Нині за первонародженими дівчатками доглядають усім колективом.

І знову потрійне щастя в Обласному перинатальному центрі. Молода матуся кілька місяців перебувала під пильним наглядом фахівців у стінах пологового. Лікарі переконують багатоплідна вагітність завжди потребує особливих умов виношування. Тому таких пацієнток завжди готові приймати з усієї області.

Нині у відділені інтенсивної терапії новонароджених п'ятеро немовлят. Трійня, запевняють медики, у надійних руках, адже поруч з цими дівчатками є й більш недоношені малята вагою до одного кілограма. Однак поспішних прогнозів щодо стану малюків не роблять.

Фахівці кажуть роблять усе можливе для немовлят. У Перинатальному центрі є все необхідне. Очільник Рівного запевнив молоду родину також підтримають.

Попередня трійня, яка народилася також у перинатальному центрі на початку березня, нині почувається добре, розповіла нам матуся. Породілля разом з малятами була одразу виписана до дому, і особливого медичного нагляду не потребували. Оксана Галайчук каже, у Костополі їм пообіцяли вирішити житлове питання.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: