Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У районах Рівненщини за гроші европейців утеплюватимуть пологові будинки

У районах Рівненщини за гроші европейців утеплюватимуть пологові будинки

Породіль, немовлят і школярів обігріватимуть європейці. За їхні гроші у районах області утеплюватимуть пологові будинки та навчальні заклади. Скільки коштів на ці потреби виділить Європейський союз — знають наші кореспонденти.

Після двох років зустрічей і домовленостей з європейцями місцеві громади нарешті отримають гроші. У селі Великі Межирічі Корецького району ремонтуватимуть поліклініку дільничної лікарні, у Корці - школу мистецтв, у Бабині, на Гощанщині, - дитячий садок.

На кожен проект європейці розщедрилися на 50 тисяч гривень, частину дає місцева влада і 5 відсотків — громадська організація-ініціатор. Рівненщина, кажуть спеціалісти, перша область в Україні, яка отримає ці гроші.

Там — покрівлю треба ремонтувати, там — на вулиці ліхтарі встановити. І якщо самі ж мешканці хочуть розбудувати своє місто чи село, то це можна зробити якщо не руками, то хоча б грошима європейців, переконують чиновники.

Перевірити, чи витратятть гроші за призначенням європейці, також не забули. Звітність, куди і на що йдуть гроші, першочергова.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: