Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У селі Гільча Друга -  що не хата , то майстри

У селі Гільча Друга - що не хата , то майстри

У Гільчі Другій у кожній хаті по умільцю. У селі майстрів, що на Здолбунівщині, продовжують традиції своїх дідів та започатковують власні. Своє народне мистецтво умільці привезли до Рівного, щоб людям показати. Виставку "Мистецтво одного села" презентували в обласному краєзнавчому музеї.

Півстоліття із голкою у руках. Любов Гульчук вишивати почала у вісім років. Коли стала пенсіонеркою, до заняття стала залучати онуків. А вони її — до нових технологій.

Це останні роботи майстрині. Вони стали частиною виставки "Мистецтво одного села". Усе це зробили жителі Гільчі Другої. У селі не тільки продовжують справу своїх мам та бабусь, а й навчаються новому. Надія Богатько писанкарству навчилася шість років тому.

Схожих сіл, як Гільча Друга, де що не хата то майстер, на Рівненщині є чимало. Але тільки у Гільчі, кажуть історики, є цілюще джерело святого Миколая. Воно й сприяє народній творчості.

Найбільшого успіху із нинішніх майстрів з Гільчі Другої досяг поки що Юрій Нагулго. Щоправді, він уже давно перебрався до Києва. Художника тепер знають не лише в Україні, а й у Європі та Америці.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: