16539 На Рівненщині створили «Діловий центр». Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині створили «Діловий центр»

На Рівненщині створили «Діловий центр»

Що потрібно рівненським підприємцям для розвитку і як залучити інвесторів відтепер будуть вирішувати у спеціально-створеному діловому центрі. До його роботи чиновники планують залучити не лише представників влади, а й місцевих бізнесменів, інвестиційні компанії та молодіжні громадські організації.

Для того аби краще організувати на Рівненщині ділову активність, провести декілька форумів, конференцій, виставок та залучити інвесторів обласні чиновники почали втілювати в життя проект розвитку під назвою "Діловий центр".

Однією з основних проблем розвитку бізнесу на Рівненщині обласні чиновники вбачають у відсутності у підприємців навичок ведення власної справи тому у діловому центрі планують не лише допомагати підприємцям а й навчати їх. Крім того в майбутньому у разі ефективної роботи у діловому центрі будуть видавати усі необхідні дозволи на відкриття власного бізнесу.

Для того аби втілити такий проект обласні чиновники вже перейняли досвід європейських країн та декількох регіонів України де подібні ділові центри вже працюють.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: