Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На 8 тисяч гривень ошукала циганка Адама Катка із села Тинне Сарненського району

На 8 тисяч гривень ошукала циганка Адама Катка із села Тинне Сарненського району

За ці гроші жінка пообіцяла зняти з його сім’ї вроки. Чоловік пригадує: він саме працював на подвір’ї, коли до нього підійшли дві циганки.

Спочатку вони запропонували придбати якийсь товар, а потім одна з них сказала, що сім’ї Адама загрожує смертельна небезпека.

Чоловік і не зчувся, як віддав циганці всі сімейні заощадження – загалом 8 тисяч гривень. Коли ж отямився, жінок уже не було. Про шахрайок одразу сповістили голову сільради, який викликав правоохоронців. Тим часом Адам Каток разом з сином кинувся наздоганяти циганок, та їхнє авто застрягло у полі. Теж саме трапилось і з машиною, якою їхали шахрайки — біля лісу авто сіло на днище. Там їх і затримали працівники міліції.

За підозрою у крадіжці грошей міліціонери затримали 44-річну Тетяну з Сумщини. Жінка розповіла, що разом з донькою вони зайшли до Адама продати придбаний у Хмельницькому товар. Та коли побачила, що має справу з пенсіонером, вирішила його ошукати.

Тетяна вже має судимість за аналогічний злочин. А невдовзі матиме ще одну. Проти неї сарненські міліціонери порушили кримінальну справу за фактом крадіжки.

Правоохоронці закликають жителів Рівненщини бути обачними під час спілкування з підозрілими особами циганської національності, у жодному разі не вірити їхнім розповідям про майбутню небезпеку і тим більше не віддавати їм гроші чи золото.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: