Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Стали відомими нові подробиці затримання підозрюваного у вбивстві школярки в Рівному

Стали відомими нові подробиці затримання підозрюваного у вбивстві школярки в Рівному

Стали відомими нові подробиці затримання 34-річного Олександра, якого підозрюють у вбивстві учениці 2-ї рівненської школи Юлії Борчимухи.

Стали відомими нові подробиці затримання 34-річного Олександра, якого підозрюють у вбивстві учениці 2-ї рівненської школи Юлії Борчимухи. Нагадаємо, 26 січня дівчинку знайшли повішеною вдома на міжкімнатних дверях.

А вже наступного дня Олександр пішов в 11 школу Рівного шукати чергову жертву. Тут, представившись перевіряючим молодших класів, він увійшов у довіру до третьокласниці і повів її в сторону вулиці Данила Галицького. Та планам чоловіка завадила Наталія Віюк, мати однієї з учениць. Втекти Олександру далеко не вдалося. Його наздогнали двоє випускників школи і завели в медпункт. Після цього викликали працівників міліції.

Олександр добре знав імена та прізвища учнів двох 4-х класів. Цю інформацію він дізнався з класних журналів. Чоловік під приводом розмови з учителем музики потрапив до школи, таки кілька хвилин з ним поспілкувався і пішов до учительської.

Дочекавшись, поки в кабінеті нікого не буде, зайшов усередину і вирвав з класних журналів сторінки з відомостями про учнів та їхніх батьків.

Олександр навідався не лише до 11 школи. Він встиг побувати ще у кількох навчальних закладах, де також вирвав сторінки з кількох журналів молодших класів. Таким чином він планував "вираховувати", коли діти повертаються зі шкіл і чи самі вони будуть вдома. Та здійснити всі свої плани у нього не вийшло. Чоловік уже другий тиждень за ґратами.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: