Тіло постраждало, але воля — ні. До Рівного завітали учасники "Ліги Дужих", команда з ампфутболу Шахтар Сталеві. Нагадаємо, у березні рівненський "Верес" став другим клубом Української Прем'єр-ліги, який заснував та презентував власну команду з ампфутболу. А першим торік став саме донецький Шахтар. Більше про спільне тренування, мотивацію та специфіку цього виду спорту розповість Ілля Томашевський.

Попри травми — лишились у грі. І в житті. У Рівному відбулося спільне тренування двох і поки єдиних професійних команд Української Прем'єр-ліги з ампфутболу. Тобто адаптивного виду спорту, різновиду футболу на милицях для людей із травмами та ампутаціями.

Сьогодні Дмитро грає у команді Шахтар Сталеві та національну збірну з ампфутболу. Чоловік каже: його команда — це люди, з якими він пліч-о-пліч заново віднайшов сенс життя. А спорт — це те, що дає йому змогу почуватися сильним, витривалим і важливим для своєї команди.

Шахтар Сталеві це перша клуб УПЛ який заснував власну команду з ампфутболу. Рівненський народний клуб став другим. Заснувавши у березні цього року Верес Мрія. Зараз до складу входить шестеро гравців.

Поки що рівненська команда на стадії формування. Тут активно шукають нових гравців.

Головний тренер Шахтар Сталеві Богдан Білько під час спільного тренування спілкувався та підказував гравцям з двох команд. Каже, що він намагається зробити так, аби спортсмени зростали не лише в технічному плані, але й розвивають тіло гравців. Аби вони ставали міцніші та спритніші і внаслідок цього легше адаптувалися до побутових справ.

А ще вкінці спільного тренування гравцям провели так звану каністерапію, тобто реабілітацію через спеціально керованих і навчених собак.

Читайте також: Спортсмени з Рівненщини взяли участь у Чемпіонаті Європи з гирьового спорту