Терапія танцями. У Рівному переселенка із Бердянська проводить безплатні заняття Зумби. Про це повідомляють в Рівненській обласній державній адміністрації.

Поліна Гасянок родом із Бердянська, що на Запоріжжі. Жінка змушена була покинути рідне місто через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Вона мала власний бізнес, очолювала жіночий клуб, викладала у вищому навчальному закладі, була хореографинею та тренеркою оздоровчих програм — все це залишилося там, у мирному минулому.

У квітні 2022 року Поліна разом із родиною переїхала до Рівного. Як вона розповідає, першим кроком до відновлення стало піклування про власне здоров'я, підірване пережитим в окупації. Згодом вона почала волонтерську діяльність у міській лікарні, де безплатно проводила танцювальні заняття.

З часом до танцювальних занять додалися «Жіночі посиденьки», де жінки могли поспілкуватися, поділитися своїми переживаннями та отримати підтримку одна від одної. Спочатку зустрічі відбувалися за чашкою кави після танців, а потім до них долучилися психологи, які надавали професійну допомогу.

Під час цих зустрічей вона зрозуміла, що важко не тільки їй, як переселенці. Війна не оминула і рівнянок. Допомога була потрібна кожній жінці.

Ідея Зумби ніколи не покидала мене, — розповідає хореографиня. - Людей зупиняє думка, що це не на часі, що це не перша потреба. Але на власному досвіді я знаю, як танці підтримують.

Минулого року Поліна почала шукати можливості для співпраці та пропонувати свої послуги. Її ініціативу підтримали у ГО Центр Інтеграції Рівного, де їй надали зал для проведення занять Зумбою. Нині вона працює у Центрі Життєстійкості Рівного.

Перше ж заняття зібрало понад 30 осіб.

За 45 хвилин ми можемо відчути радість, щастя та згадати, що ми живі, — ділиться Поліна. - Заняття Зумбою відбуваються вже чотири місяці, і прийти на них може кожен, незалежно від статусу.

Маючи досвід у викладанні, роботі з тілом та розумінні психології, Поліна Гасянок об'єднує рух, тілесні практики та роботу з емоціями.

А нещодавно в Центрі Життєстійкості з її ініціативи запровадили чоловічу йогу і клуб для людей 60+.

Моя історія, як запевняють жінки, — це вже величезне джерело натхнення для них, — говорить Поліна. - Адже я не просто переїхала в нове місто, а змогла зібрати себе по шматках після окупації, розвинути власну справу та допомагати іншим. Вони бачать в мені надію, а їхні слова надихають мене на подальші звершення.

Поліна є дружиною офіцера, мамою двох синів та донькою мами-пенсіонерки. Жінка мріє гідно пережити цю війну та продовжувати дарувати людям радість руху і віру в краще майбутнє.

Усі заняття проходять у Центрі Життєстійкості м. Рівне за адресою: вул. Словацького, 3а.

Посилання на реєстрацію для участі та розклад занять знайдете у соцмережах ГО «Центр інтеграції».