Куртка для дівчинки, купувати яку потрібно як мінімум кожні 2 роки або й кожен рік, може бути стильною та зручною. Як підібрати саме такий одяг і що диктують тренди, розберемося далі.
Фасони: стильні та незвичайні
Доросла мода впевнено проникає в дитячий гардероб, тому в колекціях курток для дівчат можна побачити наступні фасони:
- короткі. Ці моделі полюбляють підлітки, адже вони є своєрідним протестом проти курток, які пропонують батьки. Для теплої осені та весни такі речі цілком можна придбати, виглядають вони дійсно чудово;
- стьобані. Ці моделі переважно вільного або прямого крою, можуть мати розрізи по боках. Чудово поєднуються з кросівками та іншим взуттям, а також джинсами. Популярна колірна гамма – оливкові, шоколадні, молочні відтінки;
- косухи. Це той випадок, коли доросла мода дуже вміло інтегрувалась в дитячу, а точніше, в підліткову. Дівчатка полюбляють такі бунтарські моделі, тому наберіться терпіння й прийміть їх. Головне – допомогти підібрати решту речей до образу;
- тедді. Це не фасон, а матеріал, який сьогодні на піку популярності. Він м'який, пухнастий і, що дуже важливо, теплий. Для доповнення стилістики такі куртки оснащуються ще й капюшоном;
- джинсові. Така курка просто повинна бути в гардеробі кожної модної дівчинки. Її вдасться носити як у теплу осінь та весну, так і влітку;
- подовжений бомбер. Це той фасон, який отримав чимало варіацій. З самого початку бомбери були трикотажними кофтами. Але вони швидко трансформувались у стильні та зручні куртки. У дитячих моделях є капюшон, який ховається в комір.
Крім того, є чимало інших моделей (наприклад, демісезонні куртки з поясом, які роблять силует максимально жіночним).
Колір та розмір: як вибрати
Перш за все варто зосередитися саме на кольорі, адже у більшості дівчаток є дійсно улюблений. Зазвичай магазини пропонують достатній асортимент моделей у різних кольорах. Тож можете не сумніватися, що вдасться задовольнити побажання вашої доньки.
Дуже популярні світлі відтінки, однак враховуйте, що за ними потрібен регулярний догляд. Не забудьте придбати плямовивідники, адже, наскільки б ваша донька не була охайною, все ж плями можуть з’явитися.
Наступний нюанс – розмір. Специфіка вибору курток полягає в тому, що модель може бути розрахована на різне облягання. Так, є чимало варіацій вільного крою, які можна носити навіть тоді, коли буде одягнуто декілька шарів речей. Є більш обтислі або ж оверсайз. Останні сидітимуть максимально вільно – це може дещо спантеличити, але сучасна мода саме така.
Сезонність куртки: що варто врахувати
Оскільки моделі курток доволі різноманітні, вони відрізняються довжиною, утеплювачем і, власне, його наявністю. Отже, варто враховувати температуру, при якій її планується носити. Завдання верхнього одягу – захищати від несприятливих погодних умов.
Наприклад, для початку осені й на кінець весни добре підійдуть джинсові та шкіряні речі, бомбери. Буде достатньо тонкої підкладки. Такі вироби легкі, зручні, їх легко поєднувати з іншими елементами гардероба, взуттям. При цьому ваша донька виглядатиме стильно та сучасно.
Демісезонні куртки розроблені з урахуванням можливої негоди: вітру, опадів. Зважайте на наявність капюшона. Також важливі водовідштовхувальні властивості та утеплення залежно від температурного режиму під час міжсезоння у вашому регіоні. Довжина краще коротка чи середня.
Зимові куртки теплі та комфортні. Вони повинні мати достатню щільність утеплювача. Сучасні матеріали доволі тонкі й при цьому відмінно зберігають тепло. Зважайте на матеріал верху – він має відштовхувати воду та не пропускати вітер. Також зверніть увагу на комір, він повинен бути достатньо високим, щоб захистити шию. Дуже важливий момент при виборі будь-якої куртки – зважати на вподобання вашої доньки.