Це одне із занять військової школи для цивільних. Окрім правильного поводження із зброєю тут навчають різним видам бою, тактиці, обороні, є заняття з тактичної медицини та консультація з юристом.
Ми навчаємо від бойової тактики, медицини, тактичної стрільби, польотів на дроні, навчаємо бою в місті "урбан", сікюбі, тобто бій в будинку, - каже SPARTAN, засновник та інструктор школи.
Дізнатися як це бути військовим і прожити один із їхніх днів на передовій але у вигляді тренування приходять і жінки.
Так як в нашій країні війна, ми розуміємо, що вона не дуже швидко закінчиться і ніхто з свідомих українців не хоче щоб вона закінчилась якимись перемовинами ми розуміємо, що треба бути готовими до будь-чого тому я вирішила обрати курс, щоб бути підготовленою, - каже ОКСАНА, студентка школи.
Оксана на початку повномасштабного вторгнення проходила різні курси із надання медичної допомоги. Тепер же вирішила опанувати і військову справу.
Мені здається, що військової справи треба навчатися постійно, якщо в тебе немає постійної практики ти це забуваєш тому постійно потрібно навчатися і вдосконалюватися. + По медичній справі я проходила в Києві курси, вмію правильно накладати джгути, надавати першу медичну допомогу, закутувати правильно тіло в ковдру. На даний момент звичайні речі для кожного українця, - розповідає ОКСАНА, яка навчається військовій справі.
Щоб вміти захистити себе навчається у школі і Яна.
Я хочу вміти захистити себе, своїх дітей чи когось хто поряд зімною. Тим паче війна в країні, кожен має знати, вміти тримати зброю і знати, що з нею робити і як правильно з нею поводитись, - каже Яна.
Вперше потрапила на заняття дівчина коли їх проводили лише для військових. Каже, працюючи з цивільними навантаження значно легші.
На першому занятті мені було страшно тому, що там військові, чоловіки, я була єдина дівчина і цивільна. Це було не легко, перші заняття я прикладала зусилля, щоб встигати за ними. Коли працюємо з цивільними то навантаження легше ніж з військовими і ще й з чоловіками, - розповідає : ЯНА, адміністраторка та студентка школи.
На даний момент моя ціль дати чоловікам знання по військовій сфері, а жінкам дати знання, щоб розуміли, що чоловіки роблять на даний момент, - каже SPARTAN.
Навчитися в школі чомусь новому можуть і чинні військові.
Мені було цікаво бути присутнім на заняттях по урбану, так як у мене такого досвіду практично немає це цікаво було подивитися, послухати як вони це все виконують, - каже військовий з позивним ГІТАРА.
Чоловік на війні з 2022 року. Наразі після поранення проходить реабілітацію і щоб не втрачати свої навички вирішив зайнятися чимось корисним для себе.
Зараз проходжу реабілітацію після поранення і думаю прийду чимось цікавим для себе позаймаюся. Познайомився із Спартою, він запропонував йому допомогти, зі сторони подивитися, покорегувати, допомогти повикладати, - розповідає військовий з позивним ГІТАРА.
До слова, інструктор школи військовий інтернаціонального легіону. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення він замість повернення до своєї країни обрав воювати за Україну.
Я з Греції. Приїхав у 2020 році, працював у Києві. Коли розпочалася війна я пішов в інтернаціональний легіон. Я працював 1 рік і 4 місяці. Після контузії я хотів заснувати свою школу, щоб передати свій досвід цивільним, військовим, людям, яким ця сфера цікава, - каже SPARTAN.
Те, що студенти школи проходять на тренуваннях складає лише 30% від реального бою. Однак побачити що це таке та спробувати свої сили може кожен не залежно від статі та віку.