Загалом було залучено 75 внутрішньо переміщених осіб із Донецької, Харківської, Луганської областей, які проживають у Рівненській області.
Тренінги складалися з кількох компонентів. Окрім знайомства з тенденціями ринку праці та можливостями працевлаштування і відкриття власної справи, були передбачені також психологічні сесії, спрямовані на подолання бар’єрів, пошук натхнення для початку нового життя. Також одним із мотиваційних аспектів були виїзди на підприємства, які можуть стати потенційним місцем працевлаштування для учасників тренінгів.
За підсумками проведених тренінгів до Рівненської обласної служби зайнятості з метою сприяння у працевлаштуванні звернулися 28 ВПО, з них вже сьогодні 24 - отримали статус зареєстрованого безробітного. Також 16 осіб працевлаштовані, 4 - пройшли навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти, 4 учасники продовжують навчання за професіями «Кравець», «Продавець продовольчих товарів» та «Швачка». Ще один учасник отримав ваучер за професією «Оператор котельні», - йдеться у повідомленні.
Тренінги проходили в межах проєкту «Багатогалузева та адресна секторальна гуманітарна допомога для вразливих категорій ВПО, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні та проживають у колективних центрах Рівненської області», що реалізує ГО "Центр Інтеграції" у партнерстві з Рівненською ОДА за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.
Читайте також: В одному з ліцеїв Рівного відкрили “Комплекс безпеки”