Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному відбулася акція

У Рівному відбулася акція "Збережи життя"

Зберегти ще ненароджене життя закликають учасники акції "Рух за життя". В пологовому будинку №2 відбувся молебень за спасіння дітей, які знаходяться у лонах матерів. Щорічно за офіційною статистикою на Рівненщині аборти роблять понад три тисячі жінок. Хоча насправді ця цифра вдвічі більша, запевняють організатори акції.

За повірям в свято Благовіщення вагітні жінки молять Бога за здоровя їхніх майбутніх дітей. А ті, що вчинили гріх дітовбивства, просять прощення в Господа, розповідають священники.

Організатори акції "Рух за життя" переконують, дитина від моменту зачаття - вже свідома людина. Відтак, позбавити її житття - все рівно що вбити дорослу людину

На Рівненщині щороку позбавляються небажаної вагітності понад три тисячі жінок. Це тільки офіційна статистика з пологових будинків. В Україні за неофіційними даними жертвами аборту стає близько півміліона ненароджених дітей.

Організатори розповідають, кількість абортів за останні роки в Україні зменшилась. Хоча порівняно з іншими країнами статистика все ж висока. Активісти "Руху за життя" зняли ролик, в якому закликають жінок - зберегти ненародженій дитині життя.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: