Мірялися зграями у дербі. Рівненський "Верес" провів виїзний поєдинок проти принципового суперника із сусіднього Житомира "Полісся". Про гол на перших хвилинах та як VAR і пенальті допомогло вирішити результат матчу - далі.

Перший після міжнародної паузи тур Української Прем'єр-ліги подарував уболівальникам вовче дербі - протистояння географічних сусідів і принципових суперників: Полісся і Вереса. Червоно-чорна зграя вже на перших хвилинах змогла здивувати житомирських вболівальників голом Миколи Гайдучика.

І далі команди видали прекрасне футбольне видовище. Атака на атаку, практично без центру поля, маса моментів і ефектні сейви.

По перерві вже житомиряни суттєво додали. І швидко забили.

А ще за п'ять хвилин м'яч від Олексія Гуцуляка влучив у руку Михайлу Протасевичу. Арбітр із Харкова не вагався і після перегляду VAR трактував епізод на користь Полісся. Олександр Назаренко реалізував пенальті - 2:1.

Верес мав шанс відігратися, але не вистачило реалізації. Червоно-чорні зазнали чергової прикрої поразки й залишаються у зоні перехідних матчів.