Наймасштабніша евакуація за весь час. Рівненщина прийняла 10 евакуаційний потяг з Донеччини. Прибуло 114 людей. Серед них Ірина. Приїхала разом з чоловіком. Каже, залишатися дома вже не можливо. Ситуація погіршується, кількість обстрілів тільки збільшується.
Не залишили люди у Донецькій області й своїх домашніх улюбленців. На Рівненщину привезли 11 тварин. Ірина, каже у дорозі було важко з котиком та залишити його не могла, адже він частина сім'ї.
Потягом він їде вперше. Машиною та автомобілем ми з ним могли їхати. Особливо у машині. Потягом спершу було важко, потім він трішки звик та всю дорогу спав. Коли ми почали виходити, посадили у клітку, тому що почав нервувати, бо хочеться йому на волі побігати. По вагону трішки ходили з ним, гуляли. Головне що дорогу пережив. Живий, здоровий та з разом з нами, - зазначає ВПО Ірина.
Тамара, приїхала разом з донькою. Розповідає, цинізму росіян немає меж, та все ж не виїжджали раніше, тому що не могли залишити рідний дім.
Серед евакуйованих 21 - дитина та 10 осіб з інвалідністю. Розмістили їх у Сарненському та Рівненському районах. По приїзду людей забезпечують всім необхідним на перший час, та надають психологічну підтримку, каже заступниця голови ОВА Людмила Шатковська.
Тому, що люди виходять як ми сьогодні бачили у різному психологічному стані. Звичайно це продуктові набори, засоби гігієни. Цим всім ми на місцях ми людей забезпечуємо, починаючи з залізничного вокзалу, а уже прибувши на місце то від комплектів білизни, засобів гігієни й звичайно гарячі обіди все на місцях, цим будуть забезпечені, - розповідає заступниця голови ОВА Людмила Шатковська.
Варто додати, у попередніх дев’яти потягах приїхало 320 людей. Більшість з них діти, жінки, люди похилого віку та особи з інвалідністю. Рівненщина готова й надалі приймати евакуйованих з Донецької області, для цього облаштовано ще близько 500 місць. У серпні, в область має прибути ще три евакуаційні потяги.
Читайте також: У Рівному запрацював новітній УЗД-апарат для пренатальної діагностики