Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
ЖКП

ЖКП "Західне" зробило різдвяний подарунок своїм найкращим платникам

В такий спосіб комунальне підприємство стимулює своїх клієнтів вже четвертий рік. Раніше дарували потрібні у господарстві речі - на кшталт каструль або міксерів, цьогоріч вручили грошові сертифікати на оплату своїх таки послуг.

У актовій залі ЖКП "Західне" зібрались сумлінні платники за квартиру. Перед розіграшем сертифікатів представники міської влади розповідають як співпрацюють житлово-комунальні підприємства з громадянами в інших містах.

Після вступного слова спонсорів, розпочинають лотерею. Одним з 15 щасливих власників сертифікату на 120 гривень став Олексій Тиричук. Протягом року чоловік регулярно сплачував квартплату до 20 числа.

З 4 сотень учасників, сертифікати на квартплату отримали 45 сумлінних платників. Не сумують і ті, хто не виграв, їм дістались солодкі подарунки.

Такі розіграші ЖКП "Західне" проводить вже четвертий рік поспіль. Чи проводитимуть подібні лотереї в наступному році - залежить від фінансової ситуації, додає Микола Тарасюк. Та все ж закликає рівнян вчасно сплачувати квартплату.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: