Завдяки плідній співпраці рятувальників Рівненщини із колегами з Академії пожежної служби Республіки Польща міста Варшави був реалізований безпековий проєкт на території області під назвою «Підтримка соціальної профілактики в Україні через розвиток освіти для безпеки дітей та молоді з використанням навчальних кімнат».

Проєкт фінансувався польською програмою «Співробітництва та розвитку» Міністерства закордонних справ Республіки Польща, метою якого було створення сучасного інтегрованого класу безпеки для дітей.

І ось днями в місті Дубно було презентовано сучасний клас безпеки "АБВ" абетка безпеки вогнеборця" на базі 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області.

В заході приймали участь: Голова Рівненської облдержадміністрації –начальник ОВА – Олександр КОВАЛЬ, Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку – Кшиштоф ВАСІЛЕВСКІ, Віце-консул Республіки Польща в Луцьку – Матеуш МАРШАЛЕК, Т.в.о начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області – Володимир ЗАХАРЧУК.

Клас безпеки складається з п`яти навчальних локацій з пожежної безпеки та домедичної допомоги. Основною родзинкою класу є - Інтерактивний будинок, що демонструє симуляції різноманітних причин пожеж та їх наслідків.

Знайомство дітей з небезпечними ситуаціями у безпечному середовищі допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.

Джерело: ГУ ДСНС в Рівненській області.

Читайте також: