Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості - один з найбільших в Україні за кількістю курсів та відділень, які діють у різних куточках області. З початку повномасштабної війни нові професії тут отримали понад 200 ветеранів війни.

 Для них є можливість опанувати спеціальності водія, коваля, слюсаря, рихтувальника – загалом 58 професій. Для учасників бойових дій, як і для усіх безробітних, навчання тут повністю безкоштовне. А немісцеві забезпечуються гуртожитком.

Із роботою освітнього закладу ознайомився заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан.

«Майже 90% випускників закладу одразу працевлаштовуються. Проговорили з керівництвом Рівненської служби зайнятості та Центру профтехосвіти їхні потреби. Вже визначили алгоритм підтримки. Нам важливо і надалі розвивати профтехосвіту на Рівненщині. Цим ми насичуємо ринок праці потрібними фахівцями та впливаємо на ситуацію із безробіттям», - зазначив Олександр Кохан.

До слова, центр профтехосвіти Рівненщини постійно вдосконалюється та впроваджує сучасні методики навчання. Щороку тут здобувають нові професії понад 5 тисяч осіб, з яких більше половини – з інших регіонів держави.

Про це повідомила пресслужба Рівненської ОВА.