Сьогодні у четвер, 20 червня, невідомі понівечили могили загиблих воїнів Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла, Павла "Інвестора" Петриченка та Андрія "Джуса" Пільщикова. Про це повідомила офіцерка ЗСУ Аліна Михайлова.

Вандали побили портрети, позривали таблички та розмалювали прапори. А також пошкодили квіти біля поховань.

"На могилах загиблих воїнів — Да Вінчі, Джуса, Петриченка — сьогодні вночі зробили розгром. Сім’ї та друзі це відновлять. З поліцією я на зв’язку", — написала офіцерка ЗСУ та кохана "Да Вінчі" Аліна Михайлова у мережі Х.

  • Дмитро Коцюбайло командир батальйону "Вовки Да Вінчі" 67-ї окремої механізованої бригади трагічно загинув під Бахмутом, 7 березня 2023 року. Захиснику було лише 27 років.
  • Сержант Павло Петриченко проходив службу у лавах 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Під час виконання бойових завдань загинув на Донеччині 15 квітня 2024 року. Герой не дожив до 32 років.
  • Пілот Андрій Пільщиков з початку вторгнення захищав українське небо на МіГ-29 і відзначився під час боїв за Київ. Під час виконання навчального польоту воїн загинув на Житомирщині 25 серпня 2023 року.