Незабаром на Рівненщині з’явиться Центр з навчання ветеранів. Відповідний Меморандум про його створення підписав начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль та керівник Міжнародного агентства професійних кваліфікацій Андрій Шевцов.

У центрі навчатимуться військові, які повернулися з війни та члени їхніх родин. А також посадовці, які з ними працюють. Йдеться про тих людей, які краще розуміють і чують військових. Головна мета закладу – підготовка помічників ветеранів за принципом «рівний — рівному». Рівненщина продовжує підтримувати статус всеукраїнського хабу з реабілітації та адаптації ветеранів, - розповів очільник області.

Ініціативність Рівненщини у реалізації ветеранської політики відзначив заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько, який долучився до заходу онлайн. Він висловив впевненість, що взаємодія між Мінветеранів та Рівненською ОДА лише посилюватиметься.

Окрім того, Олександр Коваль та Андрій Шевцов вручили сертифікати про закінчення навчання. Їх одержали 10 ветеранів та члени їхніх родин з нашої області, які пройшли курс соціально-психологічного супроводу.

Такі курси – частина пілотного проєкту, організованого Міжнародним агентством професійних кваліфікацій спільно з Мінветеранів.

Читайте також: Рідні полонених отримуватимуть сповіщення у Дії