Які міжкімнатні двері Ви оберете, так і "заграє" ремонт. Тому стиль і колір, має відповідати загальному баченню.

На сьогодні ринок України в основному пропонує вітчизняних виробників https://dvernoyolimp.com.ua/uk/.

Італія, Іспанія та Польша в невеликому асортименті представлені на ринку, як позиції під замовлення.

Які матеріали краще обрати? Обзор основних

 1. Лідер серед бюджету та якості - плівка ПВХ. Вона стійка до зміни кольору та миючих засобів. Малюнок виглядає максимально натурально. Кромка, як правило, окутує полотно на 180 градусів, що запобігає проникненню вологи.
 2. Екошпон - в своїй основі це бумага. Тож вони менш добротні в порівнянні з описаними вище. При мінімальній ціні, їх активно купують. Закривати об‘єкти на стадії фінішу ремонту, коли гроші вже закінчуються, а двері потрібні "на завтра" - вони 100 відсотків підійдуть.
 3. Натуральний шпон. Купують відсотків 5 клієнтів. Через його високу ціну. А вона зумовлена зменшенням попиту і зменшенням конкуренції. Ставити двері "на все життя" вже мало хто планує. Да вони й не будуть так експлуатуватися. Проте витягнути з кишені в 3 рази більше, ніж еко матеріал, бажаючих мало.
 4. В прихованих дверях, немає такого поняття як матеріал. Адже у всіх зазвичай йде МДФ. І він вже або фарбований в певний колір, або обшитий панелями декорованими. І варіант грунтований, коли на місці прораби фарбують в колір стін, для ефекту злиття дверей зі стіною. Різниця ще в наповненні і фурнітурі. Також відрізняється якість коробки, яка в даному випадку йде алюмінієва.
  Доречі вони рахуються самі стильні. І по ціні більш менш доступні.
 5. Пару слів про масив сосни або дуба. Чому не багато? Через високу ціну. Сегмент починається від 28 000 грн за блок. При цьому виробники є, зазвичай, дрібними столярками. Тож є ризики, що у випадку браку, рекламації не відшкодуються.

Щодо інших цін

З початку війни вони піднялися десь в три рази. Тому, й досі, незвично коли дивишся на цінник. Також монтаж та доставка, як послуги виросли в ціні. В середьному в зборі двері міжкімнатні стартують від 5500 грн.

https://dvernoyolimp.com.ua/uk/mizhkimnatni-dveri/ в каталозі Дверного Олімпу можете ознайомитися з середньою вартістю по ринку.  А ми зорієнтуємо на що звернути увагу.

 1. Ціни вказані за саме полотно. Аби прорахувати повну вартість, потрібно зайти в середину карточки товару і на калькуляторі приблизно додати вартість коробки, лиштви та доборів (це планка, що дозволяє обшити стіну без відкосів, таким же матеріалом, що й двері).
 2. Фурнітура (ручки, петлі, механізм), зазвичай не входять у вартість, крім випадків, коли про це вказано в описі. Тож перейдіть в розділ фурнітура, оберіть, що подобається і додайте ціну до вартості дверного блоку. В середньому це коштує 1300 грн.
 3. Монтаж, замір та доставка - окремі опції. Від 1500 грн, це те, на що треба розрахувативати додатково. 

Топ 5 рейтинг по брендам - розрахований з позиції кількості проданих одиниць

Папа Карло - зверніть увагу на приховані двері. Конструктив суттєво покращений за рахунок стабілізаторів полотна, що гарантує, що двері не "поведе".

Korfad - лідер серед моделей в середій ціновій політиці, відповідаючи за якість.

MS Doors - друге місце в економ сегменті. Весь модельний ряд в наявності на складі.

Оміс - економ варіант. Дешевше не знайдете.

Stildoors - стильні моделі, в тому числі стильні фарбовані (емаль), що зараз мега популярні.

Де краще купувати двері?

Рекомендуємо будь-який розрібний спеціалізований магазин дверей. На відміну від DIY (типу Епіцентру), вони пропонують роботи під ключ:

 • замір
 • консультація
 • доставка
 • монтаж
 • оформлення гарантії
 • постгарантійне обслуговування

PS Дверний Олімп ще й пропонує безкоштовну доставку по всій Україні Новою Поштою, при замовленні від 10 000 грн (044) 221 - 28 - 66