У нас з вами є кілька місяців, щоб організувати якісний навчальний процес. Адже серед учнів наших шкіл та ліцеїв є обдаровані діти і діти з особливими освітніми потребами. І кожному з них ми повинні дати гарні знання, допомогти розвинути їхні таланти та соціалізуватися. І тут дуже важливою є співпраця керівника ЗО з територіальною громадою, в якій він розташований, - наголосив заступник голови обласної ради Микола Кучерук.
Зі свого боку, ректорка РОІПП Алла Черній, яка є головою постійної комісії облради з питань гуманітарної політики зауважила, що Міністерство освіти і науки України ставить перед освітянами нові завдання в розрізі реформи, яка триває. І вони стосуються не лише освітнього процесу, а й умов надання освітніх послуг, в тому числі забезпечення школярів якісним харчуванням. Тож керівники закладів освіти вже сьогодні мають працювати над тим, щоб підготувати свої школи та колективи до впровадження всіх цих змін.
Йдеться, зокрема, і про кількість учнів, і про штатні розписи тощо.
Тому під час наради окремо обговорили результати моніторингу організації харчування дітей, а також питання охоплення навчанням учнів з особливими освітніми потребами.
Реалізація Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища – також була у порядку денному зустрічі. Так, на сьогодні всі заклади загальної середньої освіти обласного підпорядкування забезпечені сховищами: деякі мають такий простір у своїх приміщеннях, деякі на умовах договору користуються сховищами громади.
Читайте також: 15 педагогів Рівненщини цьогоріч претендують на отримання Премії ВРУ