Для розв'язання проблеми відсутності аптек у віддалених населених пунктах області, цього року на Рівненщині планують запустити новий проєкт "Укрпошта. Аптека". Про це інформують в Рівненській обласній раді.

Таким чином це покращить доступ людей, що проживають в сільській місцевості до лікарських засобів, а також - до медикаментів за доступними цінами, яких може не бути в найближчій аптеці або якщо вони там коштують вище ніж за програмою «Доступні ліки».

Про це повідомив директор з розвитку мережі в Рівненському регіоні АТ "Укрпошта" Іван Люсак під час засідання Ради громад при голові обласної ради.

Національний поштовий оператор, отримав ліцензію на роздрібну та електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами та вже доставляє замовлення в інших регіонах України, - йдеться у повідомленні.

Реалізація проєкту запланована на друге півріччя 2024 року. Мешканці Рівненщини зможуть замовити безрецептурні лікарські засоби, а їх понад 10 тисяч найменувань, а також препарати за електронними рецептами. Доставка їх буде безплатна.

Наразі в Рівненській області функціонує 291 відділення "Укрпошти", з яких 189 є стаціонарними (переважно в сільській місцевості), а 97 – пересувними. Пересувні відділення обслуговують села, де мешкає менш як 1200 жителів, - повідомляє директор з розвитку мережі в Рівненському регіоні АТ "Укрпошта" Іван Люсак.

Окрім того, Іван Люсак закликав громади оновити поштові скриньки та нумерацію будинків на вулицях для зручності надання послуг.

Щодо діючих стаціонарних відділень, він зазначив, у зв'язку з трансформацією "Укрпошти", наразі не має фінансової можливості відремонтувати ці відділення у селах, тому компанія більше схиляється до оренди приміщень, ніж до відновлення та утримання старих.

Читайте також: Забрав велосипед, бо подумав, що він нічий: рівняни допомогли знайти вкрадений велосипед