Відкриті дані забезпечують ефективну та прозору діяльність органів влади. Задля подальшого розвитку цієї сфери на Рівненщині проводять навчальний тренінг у межах проєкту "Open Data Academy". Про це інформують в Рівненській ОДА.

Робота з відкритими даними стає необхідною навичкою для кожного публічного службовця. Адже це про довіру між владою та громадянами. Завдяки аналізу даних можна оптимізувати витрати, покращити надання послуг та приймати обґрунтовані рішення, - каже заступник голови РівнеОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.

Тренінг розділений на два рівні - Basic та Advanced.

Програма першого дня включає блоки, що охоплюють культуру роботи з даними, аналітику та візуалізацію, а також методики проведення інформаційного аудиту. Згодом учасники розглянуть цінність відкритих даних, політику їх впровадження та практичні кейси.

Навчання організовані Рівненською ОДА, Міністерством цифрової трансформації України та завдяки проєкту «Підтримка цифрової трансформації» за підтримки USAID і UK Dev. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

Читайте також: У Рівному водіїв швидкої медичної допомоги навчатимуть новій спеціальності