На Рівненщині попрощалися з трьома Героями, які віддали життя за Україну: Михайлом Кручком, Сергієм Прокопчуком, Віктором Гузієм. Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Гощанська громада провела до місця вічного спочинку молодого воїна Михайла Кручка. Захисник народився 29 жовтня 1995 року в селі Бочаниця. Чоловік здобув середню освіту в Бочаницькій школі, пізніше закінчив Рівненський професійний ліцей, де отримав професію автослюсаря з ремонту автомобілів. У мирному житті працював охоронцем у ТОВ «Дедденс Агро» та на підприємстві "Гощанські ковбаси". З перших днів повномасштабного вторгнення Герой був мобілізований. 13 травня 2024 року в Донецькій області навідник-оператор механізованого батальйону отримав поранення, несумісні з життям. Поховали солдата на місцевому кладовищі.

Березнівська громада провела останньою дорогою Сергія Прокопчука. Захисник, 1986 року народження, родом із села Балашівка. На фронті служив у званні старшого солдата. Розвідник-гранатометник загинув 14 травня 2024 року на Луганщині.

Острозька громада віддала останню шану Герою Віктору Гузію. Захисник народився 11 вересня 1986 року в місті Острог. Загинув молодший сержант 14 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в Харківській області.

Висловлюємо щирі співчуття та схиляємо голови у скорботі за загиблими Героями. Вічна шана та пам’ять Воїнам.