У п'ятницю, 18 травня, набуває чинності новий закон про мобілізацію. Тепер у застосунку Резерв+ можна буде оновлювати дані в онлайн-режимі.

 Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

Всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. В Міноборони наголошують, що під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

В чому суть застосунку
Оновити дані можна буде кількома способами, зокрема й онлайн через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

"Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов'язкової процедури оновлення особистих даних", – пояснюють в Міноборони.

Після оновлення даних у застосунку можна побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, також отримуватимуть відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з'явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобов?язаного, призовника або резервіста.