Рівненська громада схилить голови у скорботі за Героєм Володимиром Самковим, який поліг у бою з ворогом. Прощання із Героєм відбудеться завтра, 18 травня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі «Нове»…

Володимир Самков народився 27 грудня 2000 року у місті Рівне. Родина жила у Квасилові, тут Володя закінчив школу, тут же навчався у професійному ліцеї на механіка. Працював у столиці в інтернет-магазині.

Життєрадісний, веселий, позитивний хлопець. Він любив баскетбол та риболовлю, читав та писав реп, навіть записали з другом одну пісню на студії. Мав багато друзів та знайомих. Він хотів багато встигнути. Завжди повторював: «Треба жити так, щоб було що згадати. Треба брати від життя все» І саме так жив, - пригадує мама Героя Вікторія.

Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення, Володимир повернувся з Києва додому в Квасилів.

Він пішов добровольцем в «Азов» у лютому 2023 року. Я просила зачекати повістки, але Володя лише сказав: «Мам війна закінчиться, а я навіть не воював». Проходив курс молодого бійця, а тоді вони вирушили в зону активних бойових дій. Мені говорив лише якісь побутові речі, про службу не розповідав. Казав, що мені цього знати не треба, - продовжує мама.Разом із Володею ми служили майже рік, разом починали. Дуже наполегливий, постійно шукав можливості розвиватися, рости, удосконалюватися. Він хотів бути снайпером, ми робили усе задля його переводу, але… Володя - це Людина з великої літери, він знав заради чого прийшов у військо, чітко знав, заради чого воюємо. Він умів повести за собою людей, умів знайти вихід із будь-якої ситуації, аби виконати завдання, - розповідає командир взводу, в якому служив Володимир Самков, з позивним «Ржавий».

На жаль, 23-річний солдат Володимир Самков, бувши вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у бою за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України, загинув 12 травня 2024 року на Донецькому напрямку.